(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
#a-energy@ukr.net
#
#
# #
(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
Твердопаливний котел - вигоди, переваги, ціни

Котел на твердому паливі широко використовується як в побуті, так і в промисловості. Їм опалюються житлові будинки, лікарні, школи і виробництва.

Завдяки тому, що твердопаливний котел вигідно відрізняється від усіх звичних способів опалення, все більше людей зупиняють свій вибір саме на ньому.

До його достоїнств можна віднести простоту експлуатації, дешевизну палива і багатий вибір серед різновидів палива.

Котел має декілька різновидів по виду палива: дров'яний, вугільний, пелетний, піролізний. В останньому горить деревний газ, який виділяється при нагріванні дерева до певної температури.

За типом експлуатації бувають котли автоматичні, де за допомогою техніки подається паливо і збирається зола, і ручні, де усе це робитиме сам споживач. Існують також паливні котли тривалого горіння. Такий котел у разі використання дров обігріватиме приміщення впродовж 26 годин, працюючи на одному завантаженні дров. Якщо ж використати вугілля, то тривалість горіння досягатиме п'яти днів.

Завдяки сучасним технологіям, вживаним при створенні опалювальних приладів, експлуатація їх в домашніх і промислових умовах істотно знижує витрати на опалення. Паливний котел подібного типу дозволяє економити грошові ресурси, переробляє відходи з користю, а окупається за пару опалювальних сезонів.

Купити котел твердопаливний можна на сайті, заздалегідь ознайомившись з умовами установки і використання.

#
Заказ звонка