(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
#a-energy@ukr.net
#
#
# #
(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
Прайс-Листи

Прайси на котли і котельне обладнання

Компанія Альянс-Енергія допоможе вам вибрати ефективне і надійне опалювальне обладнання для вашого будинку, квартири або офісу. Наші фахівці допоможуть організувати вам економну та безпечну систему опалення. Великий вибір котлів різної модифікації, а також аксесуарів та комплектуючих до них, допоможуть підібрати прийнятні за якістю і доступні за ціною товари для кожного нашого клієнта.

Пропоноване обладнання

Альянс-Енергія спеціалізується на реалізації твердопаливних і газових котлів, а також аксесуарів для систем опалення. Ми пропонуємо надійні твердопаливні котли, які розраховані на використання вугілля, дров, брикетів, соломи, торфу і т.д. Пропоноване обладнання відрізняє такі характеристики:

  • Можливість регулювання процесів згорання палива завдяки датчикам і мікропроцесорам по регулюванню температури.
  • Ефективне використання палива з підтримкою максимального ККД навіть в процесі тління.
  • Прості в управлінні і обслуговуванні;
  • Оснащені обладнанням для очищення продуктів горіння.

У каталозі сайту представлені твердопаливні котли наступних марок ARS і Kotlant потужністю від 10 до 2000 кВт.

Для тих, хто не бажає заготовлювати паливо, ми пропонуємо сучасні газові котли. У нас ви знайдете газові котли різної потужності : одно- і двоступінчаті, модуляційні.

Крім цього ми пропонуємо аксесуари для систем опалення за доступними цінами і з доставкою по всій Україні. У нас ви можете придбати димососи, димові труби, системи очистки продуктів горіння і т.д.

#
Заказ звонка