(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
#a-energy@ukr.net
#
#
# #
(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
Особливості опалення твердопаливним котлом

Конструкція та принцип роботи твердопаливного котла

Сучасні опалювальні котли, що працюють на твердому паливі, мало чим відрізняються від своїх попередників. Основними конструкціями залишаються топка, де безпосередньо згорає паливо і теплообмінник, за допомогою якого йде розподіл тепла по всій системі опалення. Проте, сучасний побутовий твердопаливний котел відрізняється від своїх попередників більш міцними і зносостійкими матеріалами, можливістю використання різних видів палива і способів його згоряння. Значна відмінність полягає в наявності систем управління і контролю процесом згоряння, що забезпечує більшу безпеку і економічність використання палива.

Вибираючи твердопаливний котел, слід приділити особливу увагу його характеристикам, а саме:

По виду використовуваного палива котли діляться на:

  • котли на дровах і вугіллі;
  • що працюють на торф'яних брикетах або пеллетах;
  • комбіновані, здатні використовувати інші види палива;

За технологією згоряння палива котли діляться на:

  • колосникові - тепло в приміщенні підтримується за рахунок нагріву ємності з водою за допомогою згоряння палива;
  • піролізні - виділяється від повільного згорання палива піролізний газ змішується з повітрям і при згорянні виділяє ще більше енергії, ніж при звичайному згорянні дров;
  • котли тривалого згоряння - за рахунок особливої ​​технології згоряння кожного шару палива, одна закладка дров здатна горіти протягом 24 годин.

Популярність і високий попит на твердопаливні котли опалення забезпечує їх висока ефективність і зносостійкість, простота використання, безпеку і економічність. Такі котли прийнято встановлювати в приватних будинках, дачах, а також у виробничих будівлях.

Альянс-Енергія пропонує придбати твердопаливний котел

Компанія Альянс-Енергія займається реалізацією надійних і доступних за вартістю твердопаливних котлів різних видів. У каталозі нашого сайту a-energy.ua ви знайдете великий вибір обладнання для опалення, а також комплектуючих до них. Детальні технічні характеристики приладів і кваліфіковані консультації менеджерів ресурсу допоможуть Вам зробити вибір на користь найбільш ефективного обладнання для опалення. Працювати з нами вигідно і зручно. Доставка замовлень і установка обладнання проводиться у всіх областях України.

#
Заказ звонка