(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
#a-energy@ukr.net
#
#
# #
(093) 087 14 94
(098) 746 83 97
Як вибрати котел на твердому паливі

     Як багатьом вже відомо, не завжди дороге устаткування виправдовує свою ціну, але і купувати щось дуже дешеве, що тут же вийде з ладу, не варто. Як завжди золота середина знаходиться на перетині оптимальної якості і доступної вартості.

     Усі покупці, як правило, намагаються придбати котел найбільш ефективний і прийнятний за вартістю. У гонитві задовольнити попит виробники котельного устаткування намагаються збільшити час горіння палива, підвищить ККД і інші важливі показники. Але вказані в описі устаткування характеристики далеко не завжди відповідають отриманим результатам на практиці. В даному випадку виробник може завжди знайти причину в неякісному паливі, тепловтратах приміщення і так далі. Тому нашим клієнтам при виборі котлів ми завжди рекомендуємо, передусім, звертати увагу на такий показник як потужність котла у разі різкої потреби тепла. Тобто, у випадку якщо ви приїхали у будинок і вам терміново потрібно нагріти приміщення до певної температури, яку кількість палива вам необхідно буде витратити для цього. Так-як усім відомо, що для підтримки тепла у будинку потрібно значно менше енергії. Ще одним важливим моментом при виборі котла, є наявність усіх необхідних патентів і сертифікатів, що гарантують безпеку його використання.

Як вибрати твердопаливний котел:

Передусім, визначимося з вашими потребами і вимогами до устаткування, для цього дайте відповідь на наступні питання:

  • З якою частотою ви матимете можливість перезавантажувати його. Виходячи з цього, слід віддавати перевагу простому або котлу тривалого згорання.
  • Яку кількість місця у вашому будинку ви готові надати під котел. Маючи в розпорядженні ці дані, ви зможете підібрати для себе оптимальний тип котла : піролизний, котел прямого горіння або тривалого горіння.
  • Фінансова сторона питання є найважливішою. Сьогодні на ринку представлені моделі котлів що мають оптимальні технічні характеристики і доступну вартість

Підводячи підсумок усьому вищесказаному, слід ще раз виділити, що при підборі котла необхідно враховувати щоб він перекривав потребу системи опалювання в теплі на 20 - 30%, також необхідно знати все про процес обслуговування устаткування і його експлуатації.

Альянс-енергія - інтернет-магазин котельного устаткування

На сторінках нашого сайту a - energy.ua ви завжди зможете знайти сучасні моделі твердотопливынх котлів за доступними цінами. Детальна характеристика устаткування і безкоштовна консультація наших менеджерів допоможуть вам зробити правильний вибір на користь якісного і ефективного котла для вашого будинку. Зручний пошук по каталогу сайту, різні варіанти оплати товару, роблять придбання обладнання через наш ресурс швидким і зручним. Доставка замовлень здійснюється по містах України : Київ, Одесу, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів і так далі

#
Заказ звонка